Search
TR
BETA-PAK
Teknik Servis
YURTİÇİ VE YURTDIŞI SATIŞ SONRASI HİZMETLER
  • Satış sonrası uzman personel ile kurulum hizmeti verilmekte olup, her bir üretim detayı ile gerekli testler yapılmaktadır. Performans kriterleri içerisinde müşteriye saha kabulü yapılarak teslim edilmektedir. Makinelerin pratik kullanımını ve bakım gibi detaylı bilgi içeren kullanım CD ve Link müşteriye teslim edilir. Müşterilere ait dizayn, ölçü, çizimler gizlilik prensibi ile saklanır.
  • BETAPAK olarak satış sonrası hizmetlerimiz hem yurtiçi hem de yurtdışı olarak haftanın 7 günü aktif olarak hizmet vermektedir. Konusunda uzman teknik personel /uzman desteği ile müşterilerine hızlı çözüm sağlanmaktadır. Gerek dijital ulaşım kanalları ile gerekse telefon ile her zaman şirketimize ulaşım sağlanmakta olup yetkili personel desteği verilmektedir.
  • Makinelerimizde teknoloji yakından takip edilmekte olup, piyasa koşullarını iyileştirme, verimliliği arttırmak için gerekli iyileştirmeler ve bakım ve revizyonları yapılır. Kullanım ergonomisi ve verimliliği arttırılan yeniliklerden müşteriler haberdar edilir. Makine uygunluğuna göre talep edilirse bu makineler bu yeni sistem / dizayn entegre edilerek verim arttırılır.
  • Gerek makine test aşamasında gerekse teslimatta makineyi kullanan operatörlere, tüm iş güvenliği kriterlerini de kapsayacak şekilde, makinenin kullanımı ve çalıştırılma eğitimi verilir. BETAPAK da verilen eğitimlerde ise, operatör sertifikası eğitimi başarılı olan operatörlere teslim edilir
  • Makinelerde kullanılan mamul ve yarı mamul tamamı BETAPAK tarafından temin edilir. Yurtdışı menşei (tedariği) olan ürünlerde termin faktörü altı çizilir. Makinelerde kritik malzeme listesi müşterilere teslim edilerek talep doğrultusunda teslimi yapılır
Size nasıl yardımcı olabiliriz?