Search
FR
Kurumsal
BETA-PAK Otomatik Paketleme ve Ambalajlama Makineleri San. A.Ş.
Fiyat Unutulur, Kalite Asla Unutulmaz sloganıyla yola çıkan BETA-PAK, kurulduğu tarih olan 1997 yılından bu yana ambalaj sektöründe en hızlı büyüme gösteren firmadır.
 • 24+
  Yıllık Tecrübe
 • 85+
  Ülkeye İhracat
 • 160+
  Kalifiye Personel
 • 1905+
  Makine Sayısı
Beta-Pak 1997 yılından günümüze kadar,ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Beta-Pak yüksek standartlarda termoform ve özel ambalaj makinaları üretimi yapmaktadır . Beta-Pak üretmiş olduğu makinalarda günümüzün en son teknolojilerini kullanmaktadır. Beta-Pak makinalarını uzman personeli ve geniş makina parkuru sayesinde en kaliteli şekilde üretir. Beta-Pak ürettiği makinaları 85 ülkeye ihraç ediyor. Beta-Pak ileri teknoloji ürünü olan makinalarını profesyonel elemanları ile hızlı, güvenli servisi ve yedek parça stoğu ile sunmaktadır. Beta-Pak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel tip makinalarda imal etmektedir .
 
Kilometre Taşları
1997 75 m2 alanda 3 ortakla kuruldu.
2001 Ortaklık yapısı değiştirildi. Şirket büyümesi adına 10 yıllık uzun dönem planları hazırlandı. Yurtdışı makine satışları başladı.
2002 Fuarlara katılım gerçekleştirildi. Firma tesisleri 300m2'den 800 m2'ye kadar genişletildi.
2005 Yurtdışında temsilcilikler kurulmaya başlandı.
2008 Kurumlar Vergisi Takdirname Özel Ödülü
2009 İstanbul Ticaret Odası İhracat Başarısı 2.Ödülü
2011 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri En Fazla İhracat Yapan 2. Firma Ödülü
2014 Üretim Tesisi 4800m2 genişletildi. 6 ülkede temsilcilik açıldı. Personel Sayısı 115'e Ulaştı.
2016 Hindistan Temsilciliğimiz Faaliyete Geçirildi.
2017 Amerika Temsilciliğimiz Faaliyete Geçirilerek İhracat Yapılan Ülke Sayısı 65' çıkarıldı.
2018 Üretim Tesisi 8000m2'ye çıkarıldı. Yıllık Ciro 15 M$
BETA - PAK
24 yılı aşkın tecrübe

BETA-PAK; Thermoform ambalajlama sektöründe 1997’den bugüne faaliyet gösteren 24 yıllık tecrübesi ile, yüksek kaliteli, ileri teknlojiyi benimsemiş profesyonel ekip çalışmasını ön planda tutan, devamlı olarak gelişen ve geliştiren, sektöründe dünyadaki gelişmeleri takip eden ve gelişmelerin getirmiş olduğu yenilikleri anında uygulayıp yeni gelişmelere yelken açan teknolojide ısrarcı, yaptıklarını ve yapacaklarını yeterli görmeyen, her geçen gün hedeflerini yükselten işinde idealist bir yapıya sahip olan bir makine üreticisidir...

Vizyonumuz

Günümüz şartlarında teknik ve teknoloji durmadan değişmekte ve gelişmektedir. Bu değişim ve gelişme bireylerin ve kurumların üzerine uyma ve uygulama sorumluğunu getirmiştir. Bu sorumluluğu ve yükümlülüğü kendimize ilke edinerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutup üretici ve tüketici dostu makinalar üretmeyi kendimize vazife olarak gördük. Dolayısıyla teknolojinin tüm sistemlerini kullanıp siz değerli müşterilerimize en iyi, en güzel, en mükemmel makinaları üretmekten ve sunmaktan kıvanç ve mutluluk duyuyoruz...
Üretim aşamasında güvenlik / emniyet ve insan sağlığı ön planda tutulmuş, malzeme seçiminde hassas davranılmış, uygun sertifikalı standarda uygun malzemeler kullanılmıştır.

Misyonumuz

İlkesel olarak her ne kadar makina imal eden bir kuruluşta olsak fert olarak bizlerde birer tüketiciyiz. Ürettiğimiz makinalardan çıkan ürünleri kullanmaktayız. Tüketici bilinci içerisinde makinalarımıza özen göstermekteyiz. Aynı zamanda tüketici kimliğimizle de üreticimizin sorunlarını, istek ve arzularını iyi bilmemizden kaynaklanan deneyim ve tecrübeyle üreticimize kaliteli, sorunlarına çüzüm, fiyat uygunluğu, teknolojik gelişmelerin hemen uygulandığı makinalar üretmeyi hedef ve amaç edindik.
Hedeflerimiz arasında ülkemizin daha önce yaşamış olduğu teknolojik geri kalmışlığını yok etmek, kendi alanımızda dışa bağımlılığı azaltmak, teknolojide ileri ülkeleri dahi geçip, dünya standartlarını bizlerin belirleyeceği uygun ortamı oluşturup, dünya konjoktöründe hakkımız olan yeri almaktır.

Live Chat